Тестирање из Природе и друштва преко Интернета

Ове године ће од 5. до 8. маја по први пут део годишњег теста бити доступан свим школама у Србији и путем Интернета. Након завршетка папир-оловка тестирања ученика у априлу, један део годишњег теста из Природе и друштва ученици ће моћи да раде из рачунарских учионица у својим школама. Електронско тестирање ће омогућити свим ученицима који буду учествовали да одмах по предаји теста виде своје резултате. Сви учитељи који су заинтересовани да ову могућност реализују у својим школама могу да закажу термин тестирања и добију детаљна упутства и корисничке налоге за своје ученике.