„Учење на даљину и интелектуална својина"

Најава семинара - ОБАВЕШТЕЊЕ

Завод за вредновање квалитета образовања и васпитања у сарадњи са Факултетом организационих наука Универзитета у Београду организује семинаре који треба да допринесу унапређењу квалитета рада и управљања у образовно-васпитним установама.

fon

„Учење на даљину и интелектуална својина“.

Општи циљ програма је да омогући запосленима у образовању да стекну нова сазнања и компетенције у коришћењу савремених облика и могућности учења – учење на даљину, електронско учење и друштвене мреже – као и да се упознају са актуелним питањима интелектуалне својине у образовању.
Семинар је акредитован од стране Завода за унапређивање образовања и васпитања за школску 2012/2013. годину, под бројем 957.

Семинар ће бити одржан 21. и 22. марта 2013. године на Факултету организационих наука.

Додатне информације укључујући и модел уплатнице се могу добити преко телефона: 011/206-7021 или имејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Програм рада можете преузети овде.

„Менаџмент људских ресурса у школи“.

Циљ програма је јачање компетенција руководилаца за управљања процесима који се односе на људске ресурсе: подизање квалитета рада људских ресурса, оснаживање процеса вредновања и самовредновања, припрема за примену етичких принципа у решавању проблема везаних за запослене, оспособљавање за планирање професионалног развоја и мотивације, специфичностима управљања људским ресурсима школе, прихватање и примену правила, изградњу тимова, усавршавање вештина лидерства и одлучивања. Семинар је акредитован од стране Завода за унапређивање образовања и васпитања за школску 2012/2013. годину, под бројем 921.